У Шполянській громаді завершили перевіряти готовність закладів освіти до нового навчального року

21 серпня завершено перевірку готовності закладів освіти Шполянської громади до роботи в новому навчальному році  та проходження осінньо-зимового періоду 2023-2024 н.р. в умовах дії воєнного стану.

Членами комісії відзначено, що в усіх закладах освіти проведено поточний ремонт приміщень, класних кімнат, навчальних та методичних кабінетів, майстерень, коридорів, їдалень, туалетів та інших шкільних приміщень завдяки сумлінній роботі керівників, трудових колективів. Останніми роками зберігається тенденція суттєвого осучаснення стану пришкільних територій. Заклади освіти громади мають необхідний мінімум спортивних споруд, обладнання та інвентарю для виконання навчальної програми з фізичної культури.  Директорам закладів разом з батьками та колективом вдалося виконати значний обсяг робіт та створити комфортні умови для навчання школярів, гуртківців, виховання дошкільнят.

Комісія зауважила, що всі заклади освіти належно підготувалися до нового 2023/2024 навчального року. Незначні недоліки, на які звернули увагу члени комісії, будуть  усунені до початку  освітнього процесу.

За інформацією Шполянської міської ради