У Тальному провели турнір з мініфутболу в пам’ять про Героя Вадима Бондаренка

18-19 жовтня в місті Тальне пройшов відкритий турнір з мініфутболу на кубок пам’яті військового Національної гвардії України Вадима Бондаренка. У змаганнях взяли участь школярі та дорослі команди, що зібралися для вшанування пам’яті загиблого захисника.

Про це повідомили на сторінці Тальнівської громади.

Серед дитячих команд перше місце виборола команда Соколівоцької гімназії, друге місце посіла Кобринівська гімназія, а третє – Тальнівська гімназія №3. Окремо відзначили найкращих гравців: воротаря Андрія Бондара (Соколівоцька гімназія), бомбардира Матвія Ремінця (Кобринівська гімназія) та захисника Єгора Матвіїшина (Тальнівська гімназія №3).

У дорослих змаганнях першість здобула команда “Фенікс” (с. Шаулиха), на другому місці опинилася команда “Райагробуд” (с. Кобринове), третє місце дісталося “Ветерану” (м. Тальне), а четверте — команді “Маяк” (с. Вишнопіль). Кращими серед дорослих стали: воротар Назар Мороз (“Фенікс”), бомбардир Олександр Івченко (“Райагробуд”) та захисник В’ячеслав Уланович (“Ветеран”). Усі учасники були нагороджені кубками, медалями та грамотами від організаторів заходу.

Турнір відбувся в пам’ять про Вадима Бондаренка — військовослужбовця Національної гвардії України, який загинув під час виконання службових обов’язків.

Вадим народився 19 жовтня 2000 року в місті Тальне. Ще з дитинства він захоплювався футболом, демонструючи свої лідерські якості на полі. У складі шкільної команди він ставав віцечемпіоном України та чотириразовим чемпіоном області. Після закінчення школи продовжував грати за місцеву команду “Скала”.

Вадим Бондаренко загинув 26 травня 2023 року, виконуючи завдання з оборони України.