У Тальному висадили алею дерев на честь загиблих військових (ФОТО)

53 саджанці дерев висадили вчора, 17 квітня, на Алеї Слави поблизу Тальнівського кладовища працівники комунального підприємства "Тальне-Сервіс", як знак пам'яті про загиблих Героїв.

Про це повідомили у Тальнівській міській раді.

36 саджанців туй старград, 6 туй шаровидних, 5 саджанців ялівцю голубого та 6 ялівцю шаровидного тепер ростимуть на терирорії цвинтару. У міськраді зазначають, така ініціатива стала ключовим кроком у втіленні програми пам’яті та вшанування бійців, які віддали своє життя за територіальну цілісність держави.

"Тепер стрункі зелені насадження ростимуть, як живий пам’ятник загиблим Героям. Вітер колихатиме тендітні гілки туй, і вони будуть шепотіти, немов молитися за упокій душ загиблих військових. Наші воїни - Герої нескореної України. Ми повинні щоденно пам’ятати про ціну, яку вони віддали за нашу свободу. Ми завжди маємо пам’ятати вже закарбовані навічно в наших душах імена загиблих — воїнів України, і хоч вони вже на небесах, але пам'ять про них живе тут, на землі, в наших думках, серцях. Нехай дерева – символи земного життя загиблих – своїм корінням закріпляться в землі, а загиблі- в нашій пам’яті", - йдеться у повідомленні.

Коментарі