У Васильківському та Водянському НВК встановлено нові дверні блоки та вікна

У закладах загальної середньої освіти за рахунок коштів районного бюджету впроваджуються енергозберігаючі заходи. Про це повідомляє пресслужба Шполянської райдержадміністрації.

Зважаючи на зношеність віконних блоків, дверей, що експлуатуються понад 30 років, не втрачає в освітній галузі  актуальності  проблема покращення енергоефективності будівель  шкіл, навпаки, загострюється  в умовах росту цін на енергоносії.

Заміна старих вікон сприяє суттєвому зменшенню витрат на опалення, поліпшує тепловий режим усередині, що значно впливає на якість освітнього процесу. Зважаючи на взаємозв’язок розвитку сучасної шкільної інфраструктури із покращенням системи освіти, у листопаді встановлено нові дверні блоки у Водянському НВК та замінено 6 вікон на металопластикові, з них 2- у їдальні, у Васильківському НВК. 

– На ці потреби депутатами районної ради виділено 80 тис. гривень, які освоєно в повному обсязі, – зазначають в РДА. – Завдяки поступовому осучасненню матеріально-технічної бази НВК досягається фінансова сталість, адже очікується скорочення споживання теплової енергії, інституційна сталість за рахунок дотримання температурного режиму в приміщеннях шкіл, згідно з вимогами санітарних норм.