У Водянському навчально- виховному комплексі відбулася зустріч з учасником АТО

«Народ мій є! Народ мій завж­ди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!» — під таким гас­лом у Водянському навчально-виховному комплексі відбувся загальношкільний урок мужності, присвячений воїнам, які захищають незалежність нашої держави.

Дивлячись на нинішнє стано­вище нашої країни немає такого українця, який би не бажав миру і спокою Україні.

Директор НВК Олексій Черяков підкреслив, що в цей непростий час нам потрібно гартуватися, допомагати один одному та нашому війську і державі. Наш навчальний заклад не залишився осторонь тих непростих подій, що відбуваються у нашій державі. Учні відправляли бійцям АТО листи та малюнки, ра­зом із вчителями збирали теплий одяг, гроші, продукти для воїнів АТО та пораненим бійцям у шпиталь.

Ведучі Марина Мамуня та Аліна Мігунова розповіли про мужність і звитягу наших воїнів-героїв, а та­кож навели статистичні дані про кількість поранених та загиблих.
Учні Сергій Толкаченко, Діана Крецу, Валентина Іщенко, Дар'я Чи­жикова, Ігор Плахотнік, Анастасія Геріх, Валерій Свєтлічний декла­мували вірші: «Повертайтесь живи­ми», «Мамо, не плач», «Герої жити­муть у наших серцях», «Молитва за Україну».

На цей захід завітав свідок тих подій, колишній учень Водянської середньої школи, Олександр Іщен- ко. Це боєць 72-ої окремої механізованої бригади, який побував у найгарячіших точках протистояння на Сході. Він розповів присутнім про нелегкі бойові будні, умови життя, про бої із сепаратистами, про жит­тя між боями, настрій військових та добровольців. Висловив подяку во­лонтерам, які допомагають нашим воїнам, зокрема Лілії Усик зі Шполи, яка дуже багато робить для наших військовослужбовців.

Учні 5, 6 та 9 класу привітали дорогого гостя цікавою концертною програмою, яку підготувала вчитель музичного мистецтва Оксана Зого­родня, а молодші школярі подарува­ли квіти та патріотичні аплікації, які вони виготовили разом із вчителем молодших класів Оленою Ганенко. Присутні вшанували хвилиною мов­чання Героїв України, які віддали життя за нас.

Світлана ІЩЕНКО, вчитель української мови і літератури Водянського навчально-виховного комплексу.