Українські аналоги “Ланцету”: Федоров розповів про перші випробування та виробництво

Віцепрем'єр-міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів на каналі "Дія" у YouTube, що українські дрони аналоги "Ланцет" пройшли попередні випробування та готуються до перших бойових випробувань.

Михайло Федоров додав, що в останні дні тестували дрони від чотирьох компаній, але з чотирьох дронів успішно випробовування пройшли лише два.

Переваги "Ланцет": дозволяє збільшити дистанцію враження техніки, він працює на 30-40 км, звичайні FPV-дрони працюють на 10-20 км, може працювати вдень, великі ж квадрокоптери можуть працювати лише вночі, керуються відеоканалом, що дає змогу наводити і корегувати рух під час ураження, мають функцію захоплення цілі, що дозволяє в останні 300-500 метрів перед враженням цілі наводитись на неї без прямого зв'язку з дроном.

Гостра потреба запровадження на українському ринку подібних дронів існує вже майже два роки.

"Це технологічний продукт, тому не можна було запусти його відразу, потрібно було запустити ринок. От зараз ми маємо результат", - зазначив віцепрем'єр.

Також посадовець озвучив можливі обсяги виробництва БПЛА.

"Я думаю, що питання кількох місяців. До 1000 важко дійти всім виробникам дійти досить швидко, але сотні можна виробляти через кілька місяців".

Коментарі