Українська мова — мова мого народу

День української писемності та мови — одне з державних свят. Його запроваджено 1997 року за ініціативи Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка. Свято відзначається щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-літописця.

Відзначили день української писемності та мови і в Шполянському НВК «Загальноосвітня I—III ступенів школа №3-гімназія». Учителі української мови розпочали день із написання диктанту української єдності з учнями 5—11 класів. Члени учнівського парламенту під керівництвом педагога-організатора Людмили Камінської провели для учнів 1—11 класів тематичну лінійку «Мова як пісня». Учитель української мови та літератури Тетяна Вербівська з учнями 10-их і 7-их класів організувала флеш-моб «Українська мова — мова мого народу», нагадавши дітям про державні символи. Учні взяли активну участь в організації виставки стінгазет «Мова моя калинова», калейдоскопі висловів про мову. Шкільний бібліотекар Любов Слободяник організувала книжкову виставку «Диво калинове, чари барвінкові».

Для школярів цей день був насиченим і цікавим. І нам вдалося донести до кожного, що мова — це безцінний дар, який треба шанувати, як батька і матір, родину і Батьківщину.

Анастасія ЗАКРЕВСЬКА, головний редактор шкільного прес-центру Шполянського НВК «Загальноосвітня I—III ступенів школа №3-гімназія».