Українська осінь завітала до малят

Золота осінь вражає нас казковими перетвореннями природи, які нікого не лишають байдужими. Митці — художники, поети, музиканти натхненно змальовують красу цієї пори року у своїх творах. Та й діти після нетривалого літнього затишшя з нетерпінням очікують на осіннє свято, позаяк мають змогу зануритися у чарівну осінню атмосферу, розігруючи колоритні театралізовані сюжети у супроводі неймовірної музики.

Днями в дошкільному навчальному закладі №4 «Сонечко» у старшій групі «Краплинка» (вихователі Тетяна Лютова, Ольга Амборко, музичний керівник Тетяна Немна) відбулося свято, яке ми назвали «Українська осінь завітала до малят». Почалося воно задовго до того, як відбулася власне постановка. Адже ідея свята в українському стилі створювала піднесений настрій і надихала на пошук можливостей і варіантів — як прикрасити залу, які костюми обрати для дійових осіб, яку музику використати тощо.

До спільної справи з радістю приєдналися й батьки вихованців, від яких ми отримали багато цікавих українських національних речей для декорування музичної зали — рушники, скатерки, глечики тощо. На святі ми побачили не тільки навички та можливості дітей, а й переконалися у творчості та знаннях батьків, які виконали ряд українських пісень. Звучання української пісні із батьківських вуст додало дітям патріотичного духу, віру в себе та свою родину.

Ролі Осені, Кумоньок, Господаря та Господині на святі виконували вихователі Тетяна Мілько, Олена Несвячена, Ірина Янчій, Лариса Шевченко, Катерина Гаврилова. Вони вдало додали жартівливого настрою у дійство. А справжньою «родзинкою» свята став дитячий оркестр: діти виконували українську народну пісню «Іди, іди, дощику» на дитячих музичних інструментах. Батьки та всі присутні підтримали маленьких українців гучними оплесками та смачними подарунками.

Підготувала Людмила ГОЛОС, вихователь-методист ДНЗ №4 «Сонечко».