Упорядкування поштового обслуговування сільських жителів: депутати районної ради ВО «ЧЕРКАЩАНИ» звернулись до Кабміну

На 5 черговій сесії Звенигородської районної ради депутати-представники фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» ініціювали підтримку звернення від імені колективів редакцій друкованих видань Звенигородського району, які на цей час зазнають утисків через неякісне виконання зобов’язань АТ «Укрпошта», що має державну частку власності.

На думку представників місцевих ЗМІ, з якими спілкувався голова Звенигородської райради, депутат від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Сергій Струк, зміни в організації доставки періодичних видань, запроваджені поштовиками-монополістами, зумовили втрату потенціалу розвитку регіональних видань, призвели до різкого скорочення виробництва.

Восени 2020 року «Укрпоштою» було введено в дію пересувні відділення поштового зв’язку. За їхнім задумом, це повноцінне поштове відділення, яке приїжджає в невеликі села та селища. Проте, відсутність відпрацьованого алгоритму призвело до невчасної доставки газет або й взагалі неотримання їх передплатниками чи заміни іншими виданнями. Як наслідок читачі масово відмовляються від неякісних послуг поштовиків, а редакції скорочують тиражі та втрачають прибутки. У результаті закриття сільських поштових відділень мешканці фактично позбавлені вчасного отримання преси та поштових відправлень.

Зважаючи на важливість порушеного питання, виступаючи за забезпечення належного рівня надання поштових послуг населенню, депутати районної ради підтримали звернення до Кабінету Міністрів України, ПАТ «Укрпошта», Черкаської обласної державної адміністрації щодо усунення недоліків в організації доставки місцевих друкованих видань, а також упорядкування обслуговування сільського населення сервісами поштового оператора, покращення якості надання послуг користувачам поштового зв’язку.