Двоє з трьох ведучих цьогорічного «Євробачення» — з Черкащини.

Двоє з трьох ведучих цьогорічного «Євробачення» — з Черкащини. Черкащанин Олександр Скічко — актор, пародист, шоумен і ведучий програми «Зірковий шлях» на телеканалі «Україна». Уманчанин Володимир Остапчук у рідній Умані закінчив філфак педуніверситету і викладав англійську мову у місцевому аграрному університеті, а пізніше перебрався в Київ, став радіо- та телеведучим і нині веде ранкове шоу на ТБ.

Як повідомляє сайт vikka.ua, ведучі Володимир Остапчук, Олександр Скічко і Тімур Мірошниченко розповіли, що готують велику кількість сюрпризів на усі етапи шоу. Вони детально переглядали відео з попередніх конкурсів, аналізуючи помилки і «фішки» ведучих. «Копіювати ми точно нікого не будемо, це неправильно з точки зору професійної етики», — запевняє Тімур. «Один із основних закидів до нас був, чи зможемо ми перевершити виступ Монса і Петри у 2016 році. Ні, це не наша мета. Наша мета — показати український варіант, показати, що ми європейці, показати, що у нас є таланти, що Україна — велика, європейська і різнобічна. Гасло «Євробачення» Celebrate diversity якраз і виливається майже в усіх наших номерах», — розповів Володимир.

За словами хлопців, дівчат серед ведучих немає «не тому, що так планувалося, а тому що так сталося». Їх відібрали за такими критеріями як рівень знання англійської, телевізійний досвід, уміння працювати у прямому ефірі, стресостійкість і вміння працювати у команді. «Це вперше за всю історію Євробачення ведучими будуть три хлопці, троє чоловіків. Приємно вносити щось нове», — зазначив Олександр.