В Антонівці незабаром з’явиться новенька амбулаторія

У селі Антонівці триває будівництво нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Днями голова Шполянської райдержадміністрації Наталя Коваль спільно з начальником відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Оленою Яровенко проінспектували хід будівельних робіт.

На виконання інвестиційних проєктів в рамках реалізації заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості на території Шполянського району здійснюється будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Антонівка на умовах 10% співфінансування обласному бюджету.

Замовником будівництва виступає управління капітального будівництва Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської облдержадміністрації.

Підрядна будівельна організація ПП «Агросервіс-Плюс-Ц» продовжує внутрішні роботи щодо облаштування підвісної стелі «Армстронг» та розпочинає зовнішні опоряджувальні роботи, обшивку стін металосайдингом. 

Роботи з благоустрою території планується виконувати за кошти сільського бюджету за розробленим кошторисом.