В міській раді відбувся святковий благодійний концерт

«Яка радість, який рай, іде святий Миколай» — саме таку назву мав благодійний концерт для дітей з обмеженими можливостями, присвячений Дню Святого Миколая. Підготували і провели святковий захід гуртківці Шполянського будинку школярів разом з організаторами свята — районною організацію Товариства Червоного Хреста в залі засідань міської ради.

Напередодні свята був оголошений творчий конкурс «Українська ялинкова іграшка», виставка всіх робіт була представлена на святкових ялинках у фойє міської ради. Кожна дитина була нагороджена дипломом та пам’ятним подарунком за активну участь у конкурсі, які вручили голова Шполянської районної організації Товариства Червоного Хреста Тетяна Тимошенко та директор СПОП «Відродження» Тетяна Ляшенко. Свято розпочалося з вручення подарунків всім запрошеним дітям.

В залі перед початком концерту біля святкової ялинки, під веселу новорічну музику вихованці Світлана Яшкіна, Анастасія Смігельська та Марина Чепур разом з керівниками гуртків будинку школярів «Прикрась свій дім» Світланою Борутенко та «Умілі руки» Іриною Заскалетою, а також майстрами з районної бібліотеки — провели майстер-клас для всіх присутніх в залі дітей. Діти не лише переглядали процес роботи, а й завзято брали участь самі. З веселим настроєм всі були запрошені до святкового концерту. Ведучі, казкові герої, святий Миколай дитячої телестудії «Ми», вокально-театральна студія «Сузір’я», фольклорний колектив «Калинонька» Шполянського будинку школярів та хореографічний ансамбль «Розмай» Шполянської школи мистецтв радісно вітали танцями, піснями, віршами, іграми та розвагами.

Разом зі святим Миколаєм на свято завітали шановні гості: міський голова Сергій Кравченко, заступник голови районної ради Лідія Татарина, перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Козоріз, які привітали щирими словами та подарунками всіх діток. Юні артисти не залишилися без уваги — їм також голова Шполянської районної організації Товариства Червоного Хреста Тетяна Тимошенко вручила солодощі.

Шполянська районна організація Товариства Червоного Хреста та Шполянський будинок школярів виносять щиру подяку благодійникам — директору СПОП «Відродження» Тетяні Ляшенко та приватному підприємцю, депутату міської ради Максиму Доценку.

Будь-який привід гарний, щоб згадати один про одного і побажати щастя. Нехай для всіх таким приводом стане свято Миколая! Нехай цей день стане по справжньому найщасливішим у низці днів! Щастя всім дітям Шполянщини безперервного і величезного!

Людмила БОНДАРЕНКО, т. в. о. директора Шполянського будинку школярів.