В перерві чемпіонату команда підсилилася відомими гравцями

22 серпня стартувало друге коло чемпіонату Черкащини з футболу серед команд вищої ліги. Свій перший матч другого кола ФК «ЛНЗ-Лебедин» проводив на виїзді з катеринопільською командою «Наша Ряба». В перерві чемпіонату наша команда підсилилася кількома гравцями, які мають досвід виступів на професійному рівні. Це, зокрема, Антон Крамар (чернігівська «Десна»), Юрій Степанюк та Володимир Ординський («Арсенал Київщини») та Олександр Тупчієнко (білозірська «Зоря-Черкаський «Дніпро-2»).
Зустріч розпочалася атаками гостей, які завдяки контролю над м’ячем повністю заволоділи ініціативою. Атаки лебединців були гострішими, тож господарі поля змушені були відійти ближче до своїх воріт. На 19-ій хвилині гостям вдалася атака, яку чітко завершив новачок команди Володимир Ординський. Футболісти «ЛНЗ-Лебедин» до кінця першого тайму контролювали хід зустрічі. Свисток ар-бітра на перерву зафіксував рахунок 1:1 на користь гостей.
В другій половині зустрічі господарі провели декілька гострих атак, змусивши «ЛНЗ-Лебедин» відійти до своїх воріт. Не зважаючи на все, гості впевнено оборонялися. На 87-ій хвилині в справу втрутився арбітр зустрічі, який призначив безпідставний пенальті в ворота «ЛНЗ-Лебедин». Господарі чітко використали слушну нагоду — в підсумку нічия 1:1.
Наступну зустріч ФК «ЛНЗ-Лебедин» проведе 29 серпня на міському стадіоні «Колос» з ватутінським «Ретро». Початок поєдинку о 17-ій годині. Запрошую вболівальників підтримати нашу команду.