В Україні стартував унікальний фотопроект про кохання в поважному віці

Фотограф з Черкас Андрій Шепель реалізував авторський фотопроект «Про важливе».

— Ідея фотопроекту виникла спонтанно. Якось купив собі новий об'єктив і вирішив зробити кілька знімків своїх дідуся і бабусі, які все життя прожили разом. Вийшли дуже теплі і зворушливі фото. Коли бабусі не стало, зрозумів, як важливо, що залишилися ці світлини. Світлини про їхню сім'ю, про їхні почуття, — розповідає Андрій.

Згодом фотограф почав пошуки пар, які прожили разом 35 років і більше, по всій Україні.

— Працювати з людьми цього покоління непросто. Вони не звикли фотографуватися. В їхніх фотоальбомах зазвичай кілька світлин із весілля, кілька — з роботи, два-три сімейні портрети, поки діти були маленькими. Для них непросто зважитися на повноцінну фотосесію, та ще й таку, де необхідно відкрити власні почуття, — поділився особливостями роботи Андрій Шепель.

Перші учасники конкурсу Валентина Михайлівна і Василь Аврамович разом ось уже 50 років. Цей факт вони не вважають чимось надзвичайним: «Що ж тут такого? Такі, як і всі ... ». Але насправді це не так. Ця пара з Миколаєва — одна з тих, кому вдалося не просто залишатися поруч багато років, але і зберегти свої почуття. Саме тому ця сім'я потрапила в поле зору фотографа.

Відбір пар до участі у фотопроекті залишається відкритим. Тому, якщо ваші родичі прожили разом 50 років і більше і досі залишаються щасливою парою, можна відобразити їхнє щасливе життя на світлинах. Подати заявку на участь можна, написавши на пошту: andrew.white.ph@gmail.com.