Валентина КОВАЛЕНКО, голова Черкаської обласної ради, №1 у списку ВО «ЧЕРКАЩАНИ»: «Нас єднає любов до своєї рідної землі, бажання допомогти громадянам у вирішенні їхніх проблем та спільна мета — зробити Черкаську область найкращою в Україні!»

— Кандидати від «ЧЕРКАЩАН» балотуються в усіх районах області. Це результат кропіткої роботи людей, які увійшли до об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» і створили потужну команду. Громадам області потрібні справжні лідери, спроможні чесно і відповідально служити місцевим жителям, а не прислужувати столичним чи дніпропетровським партійним босам. Саме такі — досвідчені активісти, справжні професіонали — згуртувалися у перспективну політичну силу, головною метою якої є розвиток Черкащини. До списку затверджених кандидатів у депутати всіх рівнів від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» увійшли працівники освіти і медицини, учасники АТО та волонтери, представники різних галузей виробництва та сільського господарства, науковці та громадські активісти.

«ЧЕРКАЩАНИ» — це ми з вами
— Команда «ЧЕРКАЩАН» живе і працює на рідній землі, вже сьогодні відбудовує Черкащину, створює нові робочі місця, допомагає землякам на фронті й удома, — переконана Валентина Михайлівна. «ЧЕРКАЩАНИ» мають досвід роботи на благо місцевих громад та готові взяти на себе відповідальність за розвиток рідного краю, це — державницька позиція. «ЧЕРКАЩАНИ» — це ми з вами. Ми не віримо політикам, які дбають лише про власні інтереси, та владі, яка загнала український народ у боргову яму і тотальну бідність. Ми не довіряємо тим, хто продовжує бути гвинтиками страшної системи Януковича, яку нам треба зламати. Ми об’єднані любов’ю до рідного краю, бажанням допомогти громадянам у вирішенні їхніх проблем та спільною метою перетворити область на одну із кращих в Україні щодо комфортного проживання та економічного зростання.

Новий підхід до державної політики
— Час гуртування громади настав, – вважає Валентина Михайлівна. — Ворог мобілізує всі свої сили, аби нас розбратати і ослабити. Тому ми, як уродженці краю Богдана і Тараса, сьогодні єднаємося заради розвитку рідної землі і демонструємо всій Україні приклад об’єднання. Адже тільки ми на місцях знаємо і можемо вирішити нагальні проблеми людей нашого краю, бо ми живемо і працюємо тут.

ВО «ЧЕРКАЩАНИ» пропонує новий підхід державної політики, що передбачає передусім вирішення наболілих проблем жителів міст та сіл області. Ми змінимо систему влади. До цього часу чиновники сприймали державні кошти як «нічийні». Але ж бюджетні кошти — це кошти платників податків. І саме заради покращення життя тих, хто наповнює казну, має працювати кожен державний службовець. Ми хочемо запровадити нові стандарти в органах влади. Настав час ефективних управлінців, чесних політиків і заможних працівників.Інвестиції в область, розвиток малого та середнього бізнесу, подолання корупції — ось три кити, на яких має грунтуватися стратегія розвитку Черкащини. Запрацює бізнес — соціальні стандарти підвищаться автоматично: з’явиться можливість збільшити зарплати бюджетникам, виплати студентам, пенсіонерам.

ВО «ЧЕРКАЩАНИ»: ми — за чесні вибори!
Валентина Коваленко закликає усіх учасників виборчого процесу провести вибори чесно і демократично. ЇЇ стурбували повідомлення з різних районів області про недемократичну поведінку представників партії Порошенка.

— Сигнали надходять практично з усіх районів. Окремі голови райдержадміністрацій викликають до себе сільських голів, державних службовців і змушують їх писати заяви на вступ до «Солідарності», не даючи їм вибору. Розуміючи, який адмінтиск здійснюється владою та чим може закінчитися «інакомисліє», бюджетники змушені йти у провладну партію, боячись втратити свою роботу, посаду, хоч і мають страшенний внутрішній опір. Адже пройшла Революція Гідності, триває війна з російським агресором, а система працює по-старому. Люди чекали змін, сподівалися на чесні демократичні вибори, а насправді відбувається заганяння у партійне стійло, — обурюється Валентина Михайлівна.

Вона закликає представників Президента, зокрема у Черкаській області, припинити застосування усім відомої політики злочинного режиму Януковича, не сіяти розпач і так втомленим людям від війни і низького рівня життя, а навпаки – продемонструвати мужність бути першою пропрезидентською силою, яка дотримується усіх принципів демократії та законності.

Валентина Коваленко переконана, що Черкащина буде успішним краєм, для цього є усі передумови: і природні багатства, і історичне підґрунтя, і, головне, люди, які хочуть творити нову історію.

Потрібно лише:
- Об’єднатися — наша сила у єдності.
- Привести до влади нових, прогресивно мислячих, освічених патріотів, які хочуть зробити свій край успішним і знають як.
- Відповідати перед громадою за свої рішення.
- Розвивати економіку комплексно, визначивши пріоритетом агропромислову галузь.
- Відродити українську культуру, українське слово, українську освіту.
- Прийти 25 жовтня на виборчі дільниці і проголосувати так, як того вимагає час, велить розум і підказує серце.

{jcomments off}