Про це повідомляє видання «Урожай Надросся» із посиланням на офіційну сторінку Ірини Ванникової.
Дитинство – це найкраща пора для того, аби відпочивати, насолоджуватися безтурботністю життя та спілкуватися з друзями. А де це найкраще робити, як не на природі чи якомусь заході?
Корсунщина славиться своїми обдарованими дітьми. Тож саме для них керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова вирішила організувати свято «Казковий світ дитинства» в селі Квітки Карашинської ОТГ. Крім того, профінансувала екскурсію до фермерського господарства «Кізонька» в селі Глушки.
Учні з Корсунь-Шевченківської школи мистецтв і районного Палацу дітей та юнацтва протягом навчального року показали чудові результати у роботі, а також творчі досягнення. Серед них можна виокремити зразковий хореографічний колектив «Арабеск», керівником якого є молода, завзята та талановита Ольга Михайлівна Черняк.
Цей талановитий колектив став переможцем Міжнародних фестивалів-конкурсів «Перлина Черемошу» в місті Вижниця, «ЗіркаФест» – «Моя Україна», «Джерело надій» та «Соняшник», який відбувся за підтримки Міністерства культури України у Києві. Також перемогли на всеукраїнських конкурсах «Чорноморська перлина» в місті Кароліно-Бугаз, «Зоряні мости» в Черкасах, «Мамине щастя» у Вінниці, «Зірка Фест» – «Створюй своє майбутнє разом», «Brilliant запрошує» та «Світ талантів» у Києві, а також «Квітнева феєрія» в Умані. «Арабеск» також є неодноразовим переможцем обласних конкурсів творчих колективів, хореографічного фестивалю-конкурсу імені Авраменка та мистецького фестивалю «Візерунки на Росі».
За високу виконавську майстерність колективу «Арабеск» колегія Департаменту культури присвоїла звання «зразковий» 27 грудня 2017 року. Своєю наполегливою працею учасники здобули заслужену славу, бо несуть у широкий світ чарівну мову народного та сучасного танцю по своїй квітучій творчій ниві.
Також серед обдарованих дітей, яким пощастило потрапити на свято та екскурсію, був зразковий хореографічний колектив «Роял – Денс», який створили в січні 2013 року на базі Корсунь-Шевченківського районного центру дитячої та юнацької творчості за ініціативи хореографа і художнього керівника Віталія Любка.
Це успішне творче об'єднання, велика дружна родина, де радо приймають всіх, хто прагне оволодіти майстерністю хореографії, хоче бути обізнаним в історії мистецтва, пізнавати красу та радість творчості, розвивати свої інтелектуальні й фізичні здібності та таланти. Колектив нараховує понад 80 учасників віком від 5 до 17 років.
Вихованці танцклубу є активними учасниками концертів міста Корсунь-Шевченківський, а також району й області. Вони призери обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалів, а також чемпіонатів та турнірів зі спортивного бального танцю.
Мистецтво танцю – це те, що об'єднує всіх його учасників і дарує незабутні враження глядачам!
У Квітках на святі «Казковий світ дитинства» ансамблі, про які йшлося вище, а також вихованці з Корсунь-Шевченківської школи мистецтв і районного Палацу дітей та юнацтва стали не лише глядачами, а й його учасниками. Адже у їхньому доробку є чимало танцювальних, інструментальних та вокальних номерів, які й побачили гості та громада села на сцені.
Розуміючи, що в сучасному світі без оргтехніки ніяк, керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова передала її директорові сільського будинку культури, аби була можливість проводити не лише святкові концерти, а й розважально-пізнавальні заходи.
Після закінчення святкового концерту всі частувалися смачною козацькою кашею, яку приготував директор будинку культури Станіслав Вікторович Шпунтенко. Потім п'ятдесят обдарованих діток двома автобусами вирушили на фермерське господарство «Кізонька». Там не лише ласували смачним морозивом, а й дегустували сири, виготовлені на цій фермі.
На своїй сторінці у Facebook Ірина Ванникова зазначила, що дитинство швидкоплинне, а тому варто ловити кожен його момент, аби потім зберегти у пам’яті на все життя. «Насолоджуйтеся цими миттєвостями, бо ви того варті», – написала вона.
Нещодавно до керівника соціальних проектів МХП Ірини Ванникової звернулася керівниця Городищенського дитячого театру мод «Вишиванка» Людмила Дорошенко з проханням допомогти у співфінансуванні транспорту.
28 липня учасники цього театру мод їдуть у місто Радомишль Житомирської області. Там відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного одягу та аксесуарів – етнофешншоу «Аристократична Україна». У формі хореографічних постановок учасники театру «Вишиванка», яким від дев'яти до тринадцяти років, демонструють одяг, що поєднує у собі старовину і сучасність.
Ірина Ванникова зазначила, що не могла не відгукнутися на таке прохання. Адже дуже важливо, щоб українські традиції, які живуть у вишивці, мали продовження.
«Чудово, що є такі самобутні колективи, які втілюють це все у життя. Вони великі молодці, яким є що показати суспільству. Пишаюся вами», – написала Ірина Ванникова на своїй сторінці у Facebook.