Ванникова: Треба робити все, щоб діти мали належні умови для розвитку й навчання

Про це повідомляє видання «Урожай Надросся» із посиланням на офіційну сторінку Ірини Ванникової.

Літо закінчилося, а за ним настала пора навчання та перших осінніх днів. Однак, не зважаючи на пори року, керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова продовжує свою активну роботу, під час якої відвідує чимало сіл та міст Черкаської області, а також зустрічається з соціально активними людьми.

У День знань на запрошення педагогічного колективу Ірина Ванникова відвідала Васильківський НВК у Шполянському районі. Не так давно вона допомагала їм із ремонтом у класі, який під час свята мала нагоду побачити. Охайний та зручний кабінет для діток – це те, що соціально відповідальний бізнес, громада та влада повинні робити разом. Адже діти – це наше інтелектуальне майбутнє, тому вони повинні навчатись у відповідних умовах.

Керівник соціальних проектів МХП на своїй сторінці в соціальній мережі зазначила, що допомога Васильківському НВК вже стала доброю традицією для неї. Тож і в День знань завітала сюди не з порожніми руками, а під час урочистої лінійки подарувала навчальному закладу принтер та ноутбук. Вітаючи школярів, їхніх батьків і педагогічний колектив, побажала їм здоров’я, мудрості та значних досягнень. Також привітала й першачків, які вперше ступили на шлях здобуття знань. Їхня подорож навчанням лише розпочинається, тож Ірина Валеріївна побажала, аби школярі слухали батьків та перших наставників в особі вчителів.

«Приємно було поспілкуватись і з учнями шостого класу, яким я провела відкритий урок. Вони молодці, адже вже знають, ким хочуть стати в майбутньому, обіцяють старанно вчитися», – написала вона.

З великим задоволенням керівник соціальних проектів МХП нещодавно зустрілась з колективом працівників дошкільного навчального закладу «Дружба» в Корсунь-Шевченківському. У ньому виховують найбільшу кількість малюків у місті – 230 діточок. Ірина Ванникова зазначила, що їй приємно було прогулятись садочком та заглянути в його охайні спальні та ігрові кімнати, а також в актовий зал.

«Дружний колектив гордо показав мені харчоблок, у якому зараз киплять ремонтні роботи й до облагородження якого я долучилась, адже придбала спеціальні кухонні столи. Головне – це вчасно запустити дитячий садок, на допомогу якого дуже сподіваються батьки, а також зробити все, щоб діти мали належні умови як для розвитку й навчання, так і для відпочинку, бо, як кажуть, усе найкраще повинно бути саме для них», – написала у Facebook керівник соціальних проектів МХП.

Їй також вдалось під час огляду ДНЗ поспілкуватись не лише з його працівниками, які вразили Ірину Ванникову своїм оптимізмом та дружністю, а й з батьками їхніх вихованців.

«Вони надзвичайні молодці, адже стараються долучатись до процесів цього закладу як виховних, так і побутових. І їм це добре вдається, тому що дитсадок дійсно хороший, на нього варто рівнятись іншим. Об’єднавши сили громади, влади та соціально відповідального бізнесу можна досягнути успіхів, я в це вірю. У цьому садочку надзвичайно тепла атмосфера, у яку хочеться повертатись, тож я обов’язково ще сюди завітаю», – написала Ірина Ванникова.

В останній тиждень літа керівник соціальних проектів МХП побувала в Миропіллі Корсунь-Шевченківського району, де зустрілась з багатодітною мамою п’ятьох дітей Тетяною Вікторівною Буценко. Також познайомилась у селі Кошмак із Костянтином Івановичем Вільховим, який усе життя присвятив садівництву. Завітала в цьому селі Ірина Ванникова у ФАП до Олени Володимирівни Косенко. Вона дуже вболіває за сільський фельдшерсько-акушерський пункт, адже хоче, щоб жителі Кошмака отримували дійсно належну та якісну медичну допомогу.

У Глушках керівник соціальних проектів МХП познайомилась з Марією Юріївною Мудрик, яка вже понад тринадцять років керує сільським клубом. А також спілкувалася із Григорієм Івановичем Василенком – вчителем-пенсіонером, який дуже любить своє село, а особливо його історію. Він переймається збереженням будівель, які мають велику цінність для села, та вірить, що зрештою вони отримають достойне місце серед пам’яток історії.

Чи не в кожному селі Ірина Ванникова відвідувала фельдшерсько-акушерські пункти та спілкувалась з їхніми працівниками щодо проблем, які потребують вирішення. За можливості керівник соціальних проектів усім їм допомагає, адже вважає, що сільські жителі повинні мати змогу отримувати вчасну та якісну медичну допомогу.