Великодні подарунки воїнам фронту

Із волонтерською допомогою та вірою в перемогу зі Шполи в зону АТО вкотре вже вирушив автомобіль, завантажений речами і продуктами для бійців. Цього разу на передову повезли особливі подарунки — паски, писанки та інші домашні смаколики. Такі презенти мають підтримати бойовий дух наших героїв, які щодня боронять рідну землю.

Відвезли великодні дарунки бійцям фронту напередодні свята консультант із питань комунального забезпечення воїнів АТО та їх сімей та координації волонтерського руху центру безоплатної первинної правової допомоги та з питань координації волонтерського руху на території міста Шполи Сергій Кепша та його побратими Сергій Коваль і Геннадій Бунзило.

Напередодні від’їзду всі зібрані продукти харчування та самих благодійників освятив настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці, ієрей Роман Саломатін, який побажав шполянським волонтерам щасливої дороги і благословив у путь.

Як розповів Сергій Кепша, до збору пасок та інших продуктів долучилися десятки небайдужих шполян. Волонтери відвідали всі населені пункти, в яких перебувають шполянські бійці, та відвезли великодній сніданок в найгарячіші точки. Це додало нашим героям сил для перемоги, зміцнило їхній бойовий дух.

Наталія ДАВИДЕНКО (фото автора).