Верховна Рада розширила Шполу на 375 гектарів

Верховна рада змінила межі кількох міст в країні. Серед них – і Шпола. Відповідну постанову ухвалили вчора, 16 грудня. Згідно з документом, територію міста Шпола збільшили на 375 гектарів. Згідно обліковим даним існуюча площа міста Шполи становить 1870,95 гектарів земель, інформує видання 18000.

Пропонується збільшити територію міста на 375,3139 гектарів, у тому числі за рахунок земель Шполянської міської ради, що розташовані за існуючими межами населеного пункту – площею 360,2139 гектарів, та за рахунок земель Мар’янівської сільської ради – площею 15,1000 гектарів.

“На сьогодні межі Шполи потребують юридичного закріплення відповідно до сучасних потреб, тому є необхідність упорядкування адміністративно-територіального устрою, фактичного та юридичного закріплення меж міста для створення повноцінного життєвого середовища та сприятливих умов територіального розвитку міста, забезпечення ефективного використання потенціалу територій із збереженням її природних ландшафтів та історико-культурної цінності, з урахуванням інтересів власників земельних ділянок та землекористувачів”, – йдеться в постанові.