«Веселкове літо!» розважило дитячу спільноту

   Радісною і цікавою подією для шполянської малечі, яка відпочивала у пришкільних таборах міста, видався день на минулому тижні: для них була проведена розважально-концертна програма «Веселкове літо!» на сцені Шполянської школи мистецтв. Ініціаторами й організаторами заходу стали творчі  колективи Шполянського Будинку школярів та Шполянської школи мистецтв. Надзвичайно енергійно виступали учасники танцювального колективу «Розмай», порадували українським колоритом фольклорний колектив «Калинонька» та вокальна студія «Сузір’я» Шполянського Будинку школярів.

    Веселі і дотепні ведучі Аліна і Максим розважали дитячу публіку різними жартівливими діалогами, іграми, смішними сценками. Так, під гучний сміх продемонстровано сучасний варіант казки про ріпку. Актори постановки дуже сподобалися дитячій публіці, яка сміялася від душі над кумедними жартами старших школярів.

   Наприкінці свята діти дякували оваціями за гарний настрій танцювальному  колективу «Розмай» і його керівнику Каріні Ігоніній, вокальній студії «Сузір`я» і Оксані Присяжній, фольклорному колективу «Калинонька» і Валентині Каландирець, неперевершеним ведучим Аліні Степаненко та Максиму Самойленку, приватному підприємцю Максиму Доценку, який бере активну участь у культурному житті міста, допомагає  матеріально втілювати у життя творчі ідеї, нещодавно придбав для Будинку школярів «веселкову арку».

   Отож канікули для шполянських діток нинішнього літа видалися веселими і приємними.

Ганна ШВЕЦЬ