«Весняний кубок ЛНЗ» провели на високому рівні

27—28 лютого в селі Білозір’я Черкаського району відбувся Всеукраїнський турнір з футболу «Весняний кубок ЛНЗ». В ньому взяли участь чотири команди. В першому півфіналі зустрілися ФК «Случ» (м. Старокостянтинів Хмельницької області) та ФК «Вікторія» (смт. Жовтневе Сумської області). Матч завершився з рахунком 2:1 на користь «Вікторії», яка вийшла до фіналу. В другому півфіналі зустрілися футболісти ФК «ЛНЗ-Лебедин» та ФК «Фламінго» (м. Комсомольськ Полтавської області). Тут сильнішими виявилися гравці ФК «ЛНЗ-Лебедин», які перемогли з рахунком 4:0. У матчі за третє місце поборолися «Случ» та «Фламінго», де першість здобула команда «Случ», перемігши суперника з рахунком 2:1. В матчі за перше місце зустрілися команди «ЛНЗ-Лебедин» та «Вікторія».

Основний час поєдинку закінчився нічиєю — 1:1, але післяматчеві пенальті краще виконали гравці команди «Вікторія», які й завоювали головний приз. ФК «ЛНЗ-Лебедин» посів друге місце в турнірі.

Команди-призери були нагороджені кубками, а кращі гравці — пам’ятними призами. Турнір проведено на найвищому рівні завдяки головному спонсору — Групі компаній «ЛНЗ». В планах ФК «ЛНЗ-Лебедин» — дві контрольні зустрічі та участь у турнірі на призи інтернет-порталу «Черкаський спорт». Вболівальники команди ФК «ЛНЗ-Лебедин» вдячні Групі компаній «ЛНЗ» та президенту ФК «ЛНЗ-Лебедин» Андрію Полтавцю за організацію поїздки на турнір.

Василь ШЕВЦОВ.