Відділ освіти РДА звинувачено у варварстві

«Іде варваризація і трощення котелень»! З такою усною заявою під час сесії звернувся до районної ради депутат Василь Колісник, який повідомив загалу про те, що у Капустиному зі старої шкільної котельні відділом освіти вирізано дороговартіснеметалеве обладнання, не поставивши до відома сільську раду та громадськість.

—         Якби мене, як директора сільськогосподарського підприємства, повідомили про намір збуту двигунів і решти обладнання, то я б придбав за належною ціною, — сказав Василь Васильович. — А так це зроблено тихцем, уночі. Тож звертаюся з вимогою перевірити, на яку суму і ким продано обладнання, куди пішли кошти від продажу, адже це — комунальне майно районної ради.

Підтвердила факт вирізки двигунів і сільський голова Наталія Колісник, яка обурилася тим, що матеріалу збули приблизно на 100 тис грн, а школі купили лише пилосос за декілька тисяч гривень.

Депутати взяли до відома інформацію капустинського представництва та вирішили здійснити перевірку озвучених фактів. Нагадаємо, що нещодавно керівництвом відділу освіти без відома громадськості й сільської ради вирізано все металеве обладнання на спортивному майданчику Соболівського НВК.

Наталія СТОРЧАК