Відновлення освітлення, розчищення чагарників, підсипання доріг: як упорядковується Мар’янівка

Мар’янівка ніби посвітлішала, – перше, що спадає на думку при в’їзді до села. І світлішою стало село не лише завдяки розчищеним чагарникам при в’їзді, а й з відновленням освітлення на вулицях села.

– Упродовж багатьох років невирішеною проблемою у с. Мар’янівка була відсутність освітлення, зазначає Анатолій Шубаркін, староста с. Мар’янівка. – З початку моєї каденції (це було включено й у мою передвиборчу програму) взялися за його відновлення. І сьогодні жителі села мають змогу ходити і їздити у вечірній час освітленими вул. Центральною, Кооперативною, є світло й у центрі села, який тривалий час взагалі був відключений від мережі електропостачання.

Проблемною у селі також була дорога по вул. Шевченка, нею неможливо було ні пройти, ні проїхати, а також – вул. Набережна.

– Найбільш проблемні місця на цих об’єктах ми засипали щебенем з відсівом, – додає староста. – При в’їзді в село  та у центрі розчистили чагарники, дерева. Упорядкували й сільське сміттєзвалище. Допомогу в цьому  неодноразово надавала ГК «ЛНЗ», виділяючи техніку для його розчищення. Зараз воно упорядковане. 

Упорядкування сільського кладовища, вивезення матеріалів зруйнованої перед початком навчального року теплиці ліцею та колишнього кафе також не обійшлося без допомоги соцпартнерів.  Взимку  вони забезпечують транспортом для розчищення всіх доріг та вулиць  села.