Відзначили роковини розстрілів на Майдані

20 лютого у Шполі біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні вшанували пам'ять безстрашних українців, які чотири роки тому загинули на Майдані у Києві, виборюючи гідне майбутнє України.

Взяти участь у мітингу-реквіємі прийшли керівники району та громади, громадськість, молодь, учасники подій на Майдані 2013-2014 рр., учасники бойових дій в зоні АТО.

За спокій душ загиблих борців за волю України молебень відправили священики Української православної церкви Київського патріархату протоієрей Дмитро Горовенко та ієрей Роман Саломатін.

Під жалобний реквієм «Пливе кача» шполяни вклонились меморіалу Героям Небесної Сотні, поставивши запалені лампадки та поклавши квіти.

Потому в залі міської ради відбувся вечір-спогад «Зима, яка нас змінила», в ході якого молодь продемонструвала ліричну програму поетичних читань та тематичних пісень, а очевидці трагічних подій Революції Гідності Олексій Пірогов, Сергій Коваль, Василь Білецький, Степан Москалик, Сергій Кепша поділилися своїми спогадами про власну участь у них.

Вечір не залишив байдужим нікого з глядацької аудиторії, знову примусив повернутися думками у ту трагічну зиму,  яка й справді багато чого і кого змінила в Україні…

Наталія СТОРЧАК