Виїзний ефір «Громадського радіо» у Шполі

   Минулої п’ятниці у читальному залі Шполянської центральної районної бібліотеки працювала виїзна студія «Громадського радіо».

   Передачі цієї незалежної «розмовної» радіостанції слухають в Інтернеті та в FM та УКХ-діапазонах у різних містах України, в тому числі і на Шполянщині. 

  «Громадське радіо» щодня подає останні й найважливіші новини та аналіз поточних подій, не профільтровані через інтереси влади, бізнесменів чи політиків — так себе характеризують самі журналісти «ГР».

  Гостями прямого ефіру у Шполі були міський голова Шполи Сергій Кравченко, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Шполянської міської ради Наталя Коваль, приватний підприємець Павло Мальчик, перший заступник голови Шполянської райдержадміністрації Юрій Козоріз та учасник бойових дій в зоні АТО Юрій Корчик. Журналісти вели мову з представниками Шполянщини про найактуальніші проблеми сьогодення, чим живуть нині шполяни, які мають перспективи у майбутньому, які нагальні питання намагаються вирішити насамперед. Говорили, зокрема, про наявний конфлікт керівників району і Шполянської ОТГ, намагалися визначити причини розходження позицій і протиріч, виявляли порушення з боку роботодавців стосовно найнятих працівників, цікавилися, як вирішуються проблеми АТОвців, розвитку бізнесу тощо. Також вели мову і про перспективи новоутвореної Шполянської ОТГ, можливості її майбутнього бюджету та вміння реалізовувати сучасні ефективні проекти, йдучи у ногу з часом. 

    Слухачі ефіру «ГР» мали змогу наживо почути діалоги представників влади й громадськості нашого краю із відомими журналістами — Євгенією Гончарук та Любомиром Ференцом.

Наталія СТОРЧАК