Вітамінна суміш Амосова

Відомий хірург Микола Амосов для лікування авітамінозу, занепаду сил, ослабленої імунної системи рекомен­дував вітамінну суміш із натураль­них продуктів. Микола Амосов рекомендував цю зміцнювальну суміш хворим після операції, щоб їхній організм відновлювався швидше. Також її можуть вживати усі.

Взяти по 500 г волоських горіхів, чорнос­ливу без кісточок, інжиру, кураги, родзинок, 1 цілий лимон. Усі інгредієнти змолоти у м'ясорубці або в кухонному комбайні. В от­риману суміш додати 500 г меду, ретельно перемішати. Покласти в скляну банку, накри­ти кришкою, зберігати в холодильнику. Вжи­вати двічі на день по 1 ст. л.

Ця суміш є прекрасним джерелом вітамінів та мікроелементів.

Простіший варіант суміші: взяти по 200 г меду, волоських горіхів, кураги, родзинок, 1 цілий лимон, усе подрібнити в кухонному комбайні або змолоти у м'ясорубці. Отрима­ну масу покласти в банку, накрити кришкою та поставити в холодильник.

Перед приготуванням суміші сухофрукти по­мити в теплій воді, на ніч залити прохолодною перевареною водою, вранці її злити. Потім спо­лоснути в теплій воді, розкласти на рушник і дати просохнути. Вибираючи сухофрукти, пам'ятайте, що тьмяний колір, непоказний вигляд ― це ознака натуральності продукту.