Визначено переможця по розробці технічної документації із землеустрою

    У Шполянській міській раді відбулось засідання комісії виконкому по відбору розробників технічної документації із землеустрою для поділу двох земельних ділянок, які розташовані за межами села Скотареве Шполянської міської ОТГ.

   Комісію виконкому очолює заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Сергій Заєць. В її склад входять депутати міської ради Ігор Постернак, староста села Кримки Микола Запорожець та староста села Скотареве Андрій Запісецький, спеціаліст відділу з питань земельних відносин та комунальної власності міської ради Лілія Табаченко.

    За словами голови комісії Сергія Зайця, земельні ділянки одна з яких загальною площею 2,0790 га, інша – 2,0798 га, планується передати у власність учасникам бойових дій в зоні АТО, які проживають в селі Скотареве.

   — Проте, згідно із Земельним кодексом України та Законом України «Про особисте селянське господарство», у власність можна передавати не більше 2 га землі, — зазначає Сергій Петрович. –— Тому, відповідно до цього, міською радою був оголошений конкурс на відбір розробників технічної документації із землеустрою.

   Протягом встановленого терміну від кандидатів-розробників документів із землеустрою надійшло дві пропозиції: державного підприємства «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» та ФОП Курінний Ю.П.

   За результатами конкурсного відбору, комісія визначила переможця, який запропонував коротший термін виконання роботи по розробці технічної документації землеустрою щодо поділу земельних ділянок та значно нижчу вартість робіт. Ним стало ДП «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».