Юну жительку Шполи нагородять іменною стипендією від голови обласної ради

Щорічна комісія цьогоріч визначила п'ять переможців у різних галузях для нагородження стипендією голови Черкаської обласної ради.

Серед переможців Діана Вдовиця, 17-ти річна шполянка, учениця 11-м класу Шполянського ліцею №3 та вихованка народного дитячого танцювального колективу «Барвінок», керівник Пресліцький Е.Е., зразкової дитячо-юнацької телестудії «Ми», керівник Бондаренко Л.В. комунального закладу «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді».

Діана є творчо – обдарованою дитиною та за період навчання в позашкільному закладі проявила свої здібності в трьох профілях художньо – естетичного напрямку. Вона є постійним переможцем Всеукраїнських, Міжнародних, обласних мистецьких конкурсів та фестивалів в різноманітних творчих напрямках: театральний, вокальний, хореографічний та образотворчий. До того ж дівчина неодноразово нагороджувалась відзнакою “Гордість Шполянської громади” (2018, 2019, 2020, 2021).

- У своєму юному віці такі талановиті діти підкорюють не лише Україну, а й успішно показують свої таланти на міжнародній арені. Загалом надійшло 14 заявок, і кожна дитина - безперечно талановита, тож комісії було надзвичайно важко відібрати п'ятьох кращих, - зазначив голова обласної ради Анатолій Підгорний.