ВХОДЯТЬ В ТРІЙКУ ЛІДЕРІВ

11 липня відбувся десятий тур чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги. ФК «ЛНЗ-Лебедин» в рамках передостаннього туру першого кола при­ймав команду «Зоря-Черкаський «Дніпро» (с. Білозір’я). Колектив суперника — молода, амбітна команда, яка є дублером команди першої ліги «Черкась­кий «Дніпро». В колективі зібрані молоді футболісти, які в майбутньому прагнуть потрапити до основного складу команди.

Гра розпочалася без розвідки, адже суперники добре знають один одного. Нинішнього року суперники вже двічі зустрічалися між собою: в першому поєдинку перемогли лебединці з рахун­ком 2:0, а в фіналі порталу «Черкась­кий спорт» в основний час поєдинку була зафіксована нічия 2:2. В серії піс- ляматчевих пенальті наші футболісти вирвали перемогу. На початку зустрічі наші футболісти володіли ініціативою, переграючи суперника, але не зуміли організувати зручні моменти. На 23-ій хвилині першої половини поєдинку наші футболісти провели швидку атаку правим крилом: Андрій Колодяжний ударом з лінії штрафного майданчика влучив у стійку воріт гостей, але першим на добивання поспів Михайло Лисокінь — 1:0.

В другому таймі господарі контролюва­ли хід зустрічі, але не зуміли реалізувати всі зручні моменти. Під час одного епізоду м’яч після удару головою В’ячеслава Тка­ченка влучив у поперечину воріт гостей — 1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин».

Наступну гру ФК «ЛНЗ-Лебедин» про­веде 18 липня в Золотоноші із місцевим «Спартаком» — це буде заключна зустріч першого кола чемпіонату Черкащини.