Президент України: «Коли останній російський солдат покине територію України, ми будемо готові переглянути це рішення»

Точка зору

     

     Президент Петро Порошенко наголосив, що три роки Україна живе в умовах гібридної війни і агресії з боку Росії, яка використовує найрізноманітніші засоби для дестабілізації ситуації як в нашій країні, так і в країнах Європи.

     — Важливою для росіян частиною цієї війни є гібридна війна, яку проводять інформаційні війська РФ. Величезні пропагандистські бюджети викидаються для дестабілізації ситуації як всередині України, так і всередині Європи, — зазначив Петро Порошенко, відповідаючи на питання журналістів щодо рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», яким зокрема запроваджується блокування на території України деяких російських онлайн-ресурсів.

-                 Можу наголосити, що одразу після припинення російської агресії проти України, одразу ж коли останній російський солдат покине суверенну і незалежну територію України, ми будемо готові до перегляду цього рішення, – зауважив Петро Порошенко.

     За його словами, час довів, що ми все робимо правильно. І зараз не можна відрізняти втручання Росії в демократичні процеси по всьому світу та пропагандистські зусилля, які Росія здійснює, використовуючи, в тому числі і російські соціальні мережі.