Водогін в Антонівці ремонтують разом

   Село Антонівка — одне з найвіддаленіших південних сіл Шполянщини, де проживає невелика кількість людей.

Окрім центру сільської ради, до громади входять і невеликі села Коротине та Глиняна Балка.

Територія має певний земельний ресурс, від оренди якого селяни мають як дохід до місцевого бюджету, так і соціально відповідальних орендарів-партнерів.

Хоч і небагато, як зазначається, проживає в цій місцевості людей, але вони прагнуть гуртуватися, аби разом покращувати інфраструктуру села, забезпечувати його всіма комфортними умовами. Так, у листі до редакції місцева жителька Людмила Шульга висловлює щиру подяку всім, хто долучився до вирішення важливої господарської справи.

   «Велику справу зроблено з селі Антонівка, — зазначає Людмила Олександрівна. — Спільними зусиллями відремонтовано водогін, збудований більше 50-ти років тому. Ним користуються жителі трьох вулиць та Анатонівська амбулаторія. Безкінечні ремонти та загальна ціна за електроенергію лягли на плечі жителів цих вулиць.

   На моє прохання допомоги ще в 2016-му році першими відгукнулися у СТОВ «Насіння» — в особі директора підприємства Сергія Ніковського. Було замінено труби протяжністю 230 м. Цим ми зменшили втрати води та здешевили помісячну оплату за електроенергію.

   У поточному році за сприяння сільського голови Олега Годлевського і фінансової підтримки СПОП «Відродження» замінено ще 250 м старого водогону, а Сергій Ніковський виділив для роботи техніку, пальне, надав іншу матеріальну допомогу.

   Жителі-водокористувачі щиро вдячні за постійну безвідмовну допомогу Сергію Ніковському, новому спонсору Юрію Ляшенку та сільському голові Олегу Годлевському.

  На майбутнє у наших планах — заміна водонапірної башти та встановлення лічильників води користувачам. Звертаємося до всіх охочих допомогти та сподіваємося на обіцяну допомогу керівництва рибної станції, розміщеної на території села.

  Наша громада звертається до Антонівської сільської ради знайти господаря водогону, адже об’єкт має перебувати на чиємусь балансі».