Волонтери з Шполянської громади долучилися до формування передачі захисникам на передову

Фото зі сторінки Максима Доценка у соціальних мережах

Ветеран війни Едуард Колісник вже сьогодні вирушить до свого брата Вадима, який наразі тримає оборону на Куп'янському напрямку, щоб передати авто. Його придбали за благодійної участі мешканців Шполянської громади. Крім того, волонтери зібрали для військових і інші необхідні речі.

Інформацію про це опублікував місцевий волонтер Максим Доценко, пише "Шполяночка+".

Зібрати кошти на автомобіль вдалося спільними зусиллями. Донатили навіть з-за кордону. Передають і багаторазові грілки, які шполянка Анастасія Крикотненко виготовляє власноруч. До збору гуманітарки долучилися і ліцеї громади: придбали газові балони, принесли печиво, солодощі, сухі супи, мівіну, чай та засоби гігієни.

Варто зазначити, що постійно допомагають військовим і жителі сіл громади. Наприклад, нещодавно жителі села Кримки приготували захисникам домашню їжу. При тому, у прискореному режимі. Керівниця комунального закладу "Центр культури та дозвілля" дякує господиням за швидкість.

Фото зі сторінки Лесі Осадчук у соціальних мережах

"Телефонувала ввечері і розумію, що привезти продукти зможу дуже пізно, а потрібно ще наліпити і приготувати вареники чи встигнуть? Але відповідь була така: - Леся Анатоліївна, це хлопцям, ми встигнем, нам нічого не потрібно. Сьогодні приїхавши на роботу, весь "Космос" запахтіли вареники з картоплею, капустою і сиром", - зазначає Леся Осадчук.

Крім того, постійну підтримку проявляють і молодщі мешканці, які малюють малюнки та пишуть листи для ЗСУ.

Коментарі