Всеукраїнський турнір «Естафета поколінь»

Змагання відкритого чемпіонату Черкаської області з дзюдо та Всеукраїнського турніру «Естафета поколінь», присвяченого пам’яті Героя АТО генерал-майора Ігоря Момота, 26-27 травня приймав ПС «Будівельник» м. Черкас. Традиційно, змагання розпочались з покладання квітів до пам’ятника генералу-майору Ігорю Момоту та вшануванням пам’яті героя АТО хвилиною мовчання.

На урочистому відкритті спортсменів привітали, побажали успішних поєдинків: начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, майстер спорту України , віце-президент федерації дзюдо та самбо Черкаської області, заслужений працівник фізкультури та спорту, заслужений тренер України, майстер спорту України Володимир Римар, учасник АТО, майстер спорту України з дзюдо Віктор Черниш, начальник відділу фізичної культури та спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Павло Скворцов, заступник голови Черкаської організації ФСТ «Динамо» Сергій Кривопишин, заслужений тренер України, майстер спорту України Віктор Король.

У змаганнях взяло участь понад  500 юних дзюдоїстів з різних куточків України. Команда Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи виборола 14 нагород. Чемпіонами Всеукраїнського турніру «Естафета поколінь» стали Денис Мілько, Дмитро Чалий та Аніта Свердел, срібними призерами цього турніру стали Дмитро Гегельський, Андрій Ільніцький та Аліна Головацька, бронзові нагороди вибороли Михайло Ляльков, Артур Погосян, Владислав Мошенський та Анна Бикова.

Паралельно проходив  відкритий чемпіонат Черкаської області з дзюдо де наші вихованці також не залишились без нагород: срібними призерами відкритого чемпіонату Черкаської області з дзюдо стали Валерія Сморщок, Дмитро Чалий, бронзу вибороли Аліса Плахотнюк та Іван Рисак.

Команду готували тренери-викладачі Матусівської ДЮСШ Михайло Оберемок та Ростислав Пойда. Адміністрація спортивної школи дякує за фінансову підтримку  батькам вихованців.