ВШАНУВАЛИ ЮНИХ СПОРТСМЕНІВ ШПОЛЯНЩИНИ ТА ЇХНІХ НАСТАВНИКІВ

11 вересня з нагоди Дня фізичної культури і спорту у концертній залі дитячої школи мистецтв відбулись урочистості — вшанування юних спортсменів Шполянщини та їхніх наставників.

Заступник голови Шполянської райдержадміністрації Ольга Шпиця, привітавши усіх присутніх в залі зі святом спорту, зазначила, що Шполянщина пишається своїми юними вихованцями спортивних шкіл району і завдячує їхніми перемогами, насамперед, спортивним тренерам, котрі вчать, наставляють і разом зі своїми підопічними здобувають перемоги на змаганнях різних рівнів.
Тож найщиріші вітання, почесні грамоти приймали спортивні наставники молоді, тренери-викладачі Матусівської ДЮСШ: із дзюдо ― Михайло Оберемок, боксу ― Віктор Назаренко, з футболу ― Олексадр Жовнір та усі їхні вихованці, директор Матусівської ДЮСШ Надія Стеценко. Також Сергій Табаченко та Петро Славінський ― тренери-ви-кладачі з футболу команди юнаків «ЛНЗ-Лебедин».

Зі Шполянської ДЮСШ на сцену були запрошені директор школи Сергій Браславський, тренери Віталій Гончаренко, Сергій Трохимець, Оксана Хапатько та їхні вихованці.

Усім юним спортсменам було вручено премії райдержадміністрвції. Цього дня не забули присутні і ще про одну людину― тренера з легкої атлетики Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи, котрий віддав роботі з юними спортивними обдаруваннями понад півстоліття трудового життя і, на жаль, передчасно відійшов у вічність ― Василя Оберемка, пам’ять про якого було вшановано хвилиною мовчання.

А спортсменку Дарію Мартиновську, яка 11 вересня святкувала свій день народження, всі дружно привітали бурхливими оплесками.

Впродовж свята концертні номери усім присутнім на святі дарували юні артисти Шполянского будинку школяра.

Лариса БАЧИНСЬКА.
Фото Наталії СТОРЧАК.