ВСІ МИ РОДОМ З ДИТИНСТВА

Добрі справи ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

І найприємніші миті цієї золотої пори інколи ми зберігаємо в своїй пам’яті впродовж всього життя. Тому завдання кожної дорослої людини — подарувати якомога більше приємних, радісних, позитивних емоцій саме дітям, щоб, перш за все, зробити дітей щасливими. В нашому дитячому садочку завжди чисто, затишно, але всі ми давно мріяли про оновлення ігрових модулів. Та мрії залишалися тільки мріями, бо завжди не вистачало коштів. Але в нинішньому році до свята осені наші малюки отримали подарунок, а разом з ним — багато приємних хвилин. І цими добрими чаклунами, які змогли мрії втілити в реальність, стали активісти ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Анатолій Ткаченко, Олександр Кузуб (до речі, наш земляк і випускник нашої школи) та Лілія Татарина. Зараз наші дівчатка з величезним задоволенням граються в куточку «Перукарня», «Господарочка», а хлопчики — паркують автівки в справжньому ігровому «Гаражі». Можливо, хтось з іронією подумає, чи й не радість?.. Але мої колеги та батьки вихованців такі вчинки «ЧЕРКАЩАН» можуть гідно оцінити. Адже, коли бачиш оченята дітей, сповнені радості, коли їх переповнює задоволення — сам почуваєшся щасливим. Тому щиро вам дякуємо! Успіхів вам та удачі, а всі добрі справи нехай повертаються вам сторицею! Вам щиро вдячні вихованці та батьки дошкільного підрозділу Матусівського НВК №2.

Нещодавно в Матусові засвітилися вулиці Заводська, Калініна, Мар’янівська. За кошти фонду Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» освітили близько 4 км вулиць села.
— За це щиро дякуємо Анатолію Ткаченку, який марно не обіцяє, а реалізує корисні справи. Приємно, що саме такі люди отримали максимальну підтримку виборців, щоб після виборів усім разом долучатися до планування та виконання наших задумів на користь громад.

Леся ШАПОВАЛ, вихователька.