ВСІ РІШЕННЯ ПРИЙНЯТІ ОДНОГОЛОСНО

22 листопада відбулася дванадцята сесія Шполянської районної ради сьомого скликання, в ході якої депутати заслухали інформацію райдержадміністрації про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року. Прийнято зміни до районного бюджету на 2016 рік, які передбачають розподіл додаткових цільових трансфертів з Державного бюджету, внесено зміни до районної Програми соціального захисту населення та до районної Програми підтримки і збереження об'єктів і майна державної власності, технічний стан яких потребує вжиття невідкладних заходів та які розташовані на території Шполянського району. Погоджено звіт про виконання Програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти, внесення змін до районної Програми «Шкільний автобус», до Статуту редакції районного телебачення та радіомовлення і Програми розвитку та фінансової підтримки редакції районного телебачення і радіомовлення.

Розглянуто питання списання майна районної комунальної власності, ініційоване районною радою, — щодо котла «Гном-2», який вичерпав свій ресурс, і його подальший ремонт та експлуатація є недоцільними і економічно невигідними.

Усі питання сесії підтримано одноголосно 29-ма депутатами, які були присутні на сесії, майже без обговорень та дискусій.

Ганна ШВЕЦЬ.