Якими українськими соцмережами замінити заблоковані “ВКонтакте” і “Однокласники”

 Національне onlain

     Після заборони дуже популярних в Україні російських соцмереж "ВКонтакте" і "Однокласники" вирішила пошукати в інтернеті актуальні вітчизняні аналоги, які могли б замінити заблоковані, передає Ukr.Media.

     Як виявилося, запущені колись соцмережі Druzi.org.ua, Combine.pp.ua, Antiweb.com.ua, Connect.ua, Planet.pink.ua, WEUA (на стартовій сторінці останнього вже два дні висить повідомлення про оновлення) більше не функціонують. А ось Ukrface.net як виявилося, не назавжди спочив, а змінив адресу на Ukrface.com.ua.

 

 

 

ТОП-7 УКРАЇНСЬКИХ СОЦМЕРЕЖ

 

1. UkrOpen

- українська социальня мережа, яка створена з нуля. В цю соціальну мережу вбудована пошукова система, яка дозволяє не тільки бути в курсі останніх подій, але і обговорювати з іншими користувачами. Реєстрація на ресурсі дозволена користувачам з 13 років.

 

 

 

 

2. Ц. укр

"Ц. укр" – виглядає як суміш "Фейсбук" і "ВКонтакте". Назва походить від скорочення слів "Це - Україна". Ресурс позиціонує себе як молоду українську соцмережу. Вона створена під керівництвом киянина Михайла Гриненко. Портал постійно проводить конкурси для своїх користувачів. Також сюди можна одним кліком перенести всю інформацію з "ВК".

 

 

 

3. UKRFACE

являє собою якийсь гібрид "ВК" і "ФБ". Там точно не загубишся: є й особиста сторінка, і друзі, і музика, фото, відео та інші звичні пункти меню запису. Головна фішка - доступна кримськотатарська мова.

 

 

 

 

4. Українці

на з перших вітчизняних соцмереж з патріотичним ухилом. Вона була створила в січні 2009 року, проте користувачів там не так вже й багато, та й фото, відео або музики тут немає. Також немає і стрічки новин.

 

 

 

 

5. ВРеале

Vreale.net позиціонує себе як незалежне українське інтернет-співтовариство, яке надає актуальні та популярні інструменти для знайомства, спілкування, розваги, самоосвіти, проведення конкурсів і віртуальних змагань, організації груп спільних інтересів і захоплень, а також для організації особистих та корпоративних зустрічей у реальному житті.

 

 

 

6. VsiTut.com

Соціальна мережа України "ВСІ ТУТ" створена як волонтерський інтернет-проект і не належить ні до якої партії чи спільноти. Як заявляють розробники, головною метою проекту є об'єднання українських патріотів незалежно від мови спілкування та місця проживання.

Головною особливістю цієї соцмережі є щомісячне оновлення компонентів і модулів сайту, відкриті розділи для гостей сайту.

 

 

7. FamalyUA

Цей проект являє собою соціальну мережу. Творці запевняють: вони взяли все найкраще від інших аналогів і об'єднали.

Крім того, "24 канал" зібрав альтернативні сервіси, де можна слухати музику замість забороненого "Вконтакте".

 

 

8. Deezer

Один з найпопулярніших сервісів, який пропонує понад 25 мільйонів композицій. Музика доступна як на комп'ютері, так і на смартфоні. Безкоштовна версія існує, а її єдина відмінність від платної - наявність реклами та прив'язка до мережі. Вартість передплати - 7 євро в місяць (200 гривень).

 

 

 

9. Soundcloud

Теж один з найпопулярніших сервісів для розміщення і прослуховування музики. Сервіс побудовано за принципом соцмережі. Платна-версія дозволяє завантажувати декілька файлів, розподіляти треки по групам і створювати трек-листи.

 

 

 

10. Apple Music

Популярний музичний сервіс для користувачів продукції Apple і Android. Однак у порівнянні з іншими сервісами Apple Music досить дорогий. Одна пісня, яку можна завантажити, коштує 2 долари (52-54 грн).

 

 

 

 

 

11. Last.fm

Цей скроблер дає можливість тільки слухати музику онлайн. До того ж не має вбудованої музики, а транслює з відео в Youtube.

 

 

 

 

 

12. Google music

Американський аналог Yandex music. Він доступний для Android і iOS, однак теж є платним, хоча ціни порівняно дешевше, ніж в інших сервісах. Перші три місяці ви можете слухати музику безкоштовно. Після цього можна купувати по одній пісні (3 гривні) або цілими альбомами (12 гривень). Також можна оформити собі місячну підписку - коштує вона 59 гривень.