Якщо наша армія матиме міць, ні в кого не виникатиме бажання нас захоплювати

Свято Збройних сил України лише через двадцять п’ять років набуло змістовного характеру, українці сьогодні, як ніколи, розуміють роль вітчизняних оборонних сил у гарантії спокою і миру в країні. Цілих два десятиліття українська армія навмисно і планомірно знищувалася не без зусиль зацікавленої сторони в особі спецслужб сусідньої держави. Саме вона і виступила сьогодні агресором на тлі ослабленої армії. Але за останні півтора року українці довели, наскільки спритно можуть мобілізувати сили і наскільки присутні у їхніх генах сила волі, духу і мужності.

— У Шполянському районі налічується понад 400 осіб, мобілізованих та призваних за контрактом до лав Збройних сил України, демобілізованих — 85, — повідомив районний військовий комісар Олександр ТІХОНОВ.

— Чекаємо на наступну хвилю демобілізації після Нового року. Свято Збройних сил України є особливим і значимим в сучасному житті українців, адже ЗСУ — це символ державності: чим міцніша армія, тим міцніша держава. Шполянський районний військовий комісаріат нині напружено працює в багатьох напрямках — надаємо допомогу бійцям на фронті і їх родинам, займаємося патріотичним вихованням молоді, тісно співпрацюємо з районною спілкою учасників АТО. Професія військового стає нині в пріоритеті, і це добре. Руйнація Збройних сил припинена, армія розбудовується, зміцнюється і, в першу чергу, за рахунок патріотизму та мужності наших громадян. Про це свідчить і підняття престижності військового з боку української влади — з 2016 року у військових суттєво зросте заробітна плата.

Мої щирі вітання адресую воїнам-захисникам усіх поколінь, бажаю вам, дорогі вартові миру, міцного козацького здоров’я, справжнього людського щастя на своїй законній землі, і нехай омріяний мир і свобода прийде на нашу землю назавжди! Гуртуймося разом заради перемоги над ворогом, тільки тоді, коли станемо міцними, в будь-якого агресора відпаде бажання нас загарбувати.

Ганна ШВЕЦЬ.

Ти солдат і тепер захищаєш,
Рідний край від московських катів.
Нечисть бісівську геть проганяєш,
Що зі зброєю вдерлася в дім.

Вірим, що буде свята Перемога
Та майбутнє щасливе життя.
В Україну ми віримо й в Бога,
І чекаєм на вас ми щодня.

У бій вас ведуть батальйони,
Отримавши віри мандат.
Повстануть Героїв мільйони,
Та зникне запроданський кат!