Юні шполяни гідно представили себе на осінніх «Зоряних мостах»

14 листопада 2015 року в Черкасах проходив третій Всеукраїнський конкурс-фестиваль для дітей та молоді «Зоряні мости», в якому взяли участь і учні Шполянської школи мистецтв. Приємно, що юні шполянські таланти покорили обласну сцену і здобули перші місця.

Лауреатом першої премії став квартет гітаристів у складі Анни Узюмової, Дарини Таранець, Дмитра Стукала і Владислава Свердела (керівник — викладач з класу гітари Ольга Георгієва). Лауреатом другої премії став хореографічний ансамбль «Розмай» (керівник — викладач з класу хореографії Каріна Ігоніна).

Переможці щиро вдячні своїм спонсорам, які профінансували поїздку на фестиваль, — приватному підприємцеві Ірині Не-вечері та директору ПАТ «Лебединський насіннєвий завод» Анатолію Ткаченку.

Ще однією приємною новиною є перемога талановитої шполяночки, вихованки Шполянської школи мистецтв Софійки Домчук, яка на Всеукраїнському пісенному фестивалі-конкурсі в Івано-Франківську здобула диплом лауреата І ступеня (керівник — викладач з класу вокалу Юрій Присяжний).

Нині учні школи готуються до обласного конкурсу «Маленький віртуоз» з класу скрипки та фортепіано, який відбудеться 28 листопада в Умані.

Микола КОВАЛЬ, директор Шполянської дитячої школи мистецтв.