З Днем Соборності України!

Дорогі жителі Шполянської громади та Шполянщини!

22 січня наша держава відзначає велике свято — День Соборності України. Саме у цей день 1919 року на Софійській площі у Києві на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Тоді українцям не вдалося реалізувати бажаного, однак ця подія стала яскравим прикладом прагнення до національної єдності, адже саме у єдності наша сила.

Державна незалежність України була відновлена лише 24 серпня 1991 року. Сьогодні бажання жити вільно серед європейських країн знову здобувається дорогою ціною, ціною життя та здоров’я кращих синів і дочок українського народу.

Це нелегке, страшне випробування для усієї нації, для усіх, хто живе в Україні, але кожен з нас повинен на своєму місці працювати і робити все можливе для зміцнення нашої  держави.

Упевнені, що спільними зусиллями місцевої влади, волонтерів та небайдужих жителів міської громади і Шполянщини  не дамо зламати тисячолітній дух вільності і соборності української нації.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди одного з найвеличніших свят — Дня Соборності України!

Нехай кожен з нас зустріне це урочисте свято з відкритим серцем, з вірою в щасливе майбутнє рідного краю і держави.

Зичимо всім злагоди, сил та натхнення, успіхів! Хай розум, воля і любов до рідної землі згуртують нас задля досягнення спільної мети — процвітаючої, могутньої, соборної України!

Слава Україні!

З повагою,

Сергій КРАВЧЕНКО,                                                         Олександр КУЗУБ, голова Шполянської районної ради

міський голова  Шполянської                       

об’єднаної територіальної громади