З нагоди Дня Соборності проведено легкоатлетичні змагання

З нагоди Дня Соборності України відбулись легкоатлетичні змагання, серед вихованців ДЮСШ. Про це повідомляє  офіційна сторінка Шполянської ДЮСШ.

Відділення легкої атлетики, де працює досвічена тренерка-викладачка Раїса Фуркало, на високому рівні провели забіги серед учнів 4–5, 6–7,8–9 та 10–11 класів.

Змагання відновлені і будуть традиційними, адже проводились багато років тому.

Незважаючи на відсутність легкоатлетичного манежу, юні легкоатлети із задоволенням взяли участь у забігах на 25 метрів, бігу на 3 та 6 кіл. Під час забігів друзі підбадьорювали учасників, палко вболівали, підтримували та раділи успішному виступу переможців та призерів, які після змагань були нагороджені грамотами.

Як відмітила Раїса Іванівна, такі змагання додають ентузіазму дітям, заохочують до систематичних тренувань, адже легка атлетика – це королева спорту і є базовою для інших видів. У змаганнях взяли участь не лише легкоатлети, а гравці футбольних та футзальних команд.

За результатами змагань буде сформована збірна команда Шполянської ОТГ у різних вікових групах, для участі в змаганнях обласного та всеукраїнського рівня.