З нового навчального року — обновки для шкіл Лип’янської громади

Цьогоріч поріг Лип’янської та Нечаєвської шкіл переступило 12 першокласників — по 6 учнів до кожної із шкіл.

Для підготовки закладів освіти громади було додатково спрямовано 63 тис. грн. з місцевого бюджету. З них — 33 тис. грн. на ремонт стелі у шкільній їдальні Лип’янської ЗОШ, та по 15 тис. грн — на додаткове облаштування освітнього простору 1 класу НУШ цього ж закладу та на придбання телевізора для 1 класу Нечаєвського НВК.

Окрім новенького телевізора, який незабаром буде придбано за виділені кошти, у першачків цієї школи з’явиться і сучасна дошка, яку для учнів замовило місцеве господарство СТОВ «Іскра», а ще — нові диванчики та крісла.

— До нового навчального року Лип’янська громада перерахувала кошти на придбання телевізора, а СТОВ «Іскра» замовили для наших учнів дошку. Нечаєвська сільська рада разом з відділом освіти виділили по 5 тисяч гривень на придбання диванчиків та крісел для першого класу, — коментує директор Нечаєвського НВК Людмила Стужук.

Оновлену їдальню нині відвідують і учні Лип’янської школи. Там проведено ремонт і зроблено нову стелю. Як розповідає директор школи Микола Гнатик, стара стеля потребувала негайного ремонту через припис санітарних служб району.

— Стара стеля була у тріщинах та темних плямах, адже там давно стояв розширювальний бачок опалення, який протік. Її фарбували, затирали, але з лютого цього року був припис санітарної служби: до вересня зробити якісний ремонт, — коментує директор Лип’янського НВК Микола Гнатик.— Ми зробили підвісну стелю і панелі. Кошти на це виділила громада Лип’янської ОТГ, ще 4 тисячі — працівники школи.

Облаштували у Лип’янській школі й освітній простір 1 класу, де цьогоріч навчається 6 діток. Забезпечили його сучасними меблями, технічним обладнанням, стінкою та м’яким куточком.

— З 2 вересня усі 52 учні Лип’янської школи харчуються безкоштовно за рахунок громади. Як буде далі,— невідомо, проте 1—4 класи однозначно харчуватимуться безкоштовно, — зазначає директор.