З турботою про найменших шполян

17 і 18 листопада міський голова Сергій Кравченко з робочим візитом відвідав три шполянські дитячі садки (ДНЗ №4 «Сонечко», ДНЗ №5 «Калинка» та ДНЗ №1 «Ялинка»), в яких проводяться ремонтні роботи коштами міської ради. Виконання робіт покладено на будівельну бригаду приватного підприємця Сергія Кисленка. Наразі робітники встановлюють покриття над ґанком та замінюють старі вікна.

— Вкрай важливо подбати про те, щоб наймолодшим нашим шполянам узимку було тепло й затишно, щоб дітлахи росли та розвивались у нормальних, сприятливих для цього умовах, — вважає мер Шполи.

Завідувач дитсадка Ніна Остроух радо зустріла міського голову та провела детальну екскурсію по дитсадку «Сонечко», де виховують 160 дітлахів. Очільник Шполи оглянув кімнати, поспілкувався з дітьми та вихователями, дізнався про досягнення та потреби дошкільного навчального закладу.

Сергій Кравченко пообіцяв найближчим часом допомогти провести у дитсадку Інтернет, якнайшвидше замінити 28 старих вікон та вхідні двері, а також ліквідувати аварійні дерева поблизу ДНЗ.
Приємною несподіванкою був візит мера Шполи і для ще однієї дошкільної установи, найбільшого у місті дитячого садка «Калинка», що налічує 216 вихованців. Міський голова оглянув ремонт окремого крила ДНЗ і ознайомився з планами та кошторисом ремонтних робіт ще в двох кімнатах дитячого садка. Також очільник міста поспілкувався із завідуючою ДНЗ №5 Людмилою Колісник щодо можливих шляхів покращення умов перебування малюків у дитячому садку. Зокрема, найближчим часом на прибудинковій території цього дошкільного навчального закладу буде покладена плитка, заасфальтований заїзд з вулиці та продовжаться роботи із заміни вікон.

Міський голова не обійшов увагою і дитячий садок №1 «Ялинка», який щоденно відвідують 147 маленьких шполян. Дошкільнята охоче спілкувалися з очільником міста і запросили його 20 листопада на родинне свято. Завідуюча ДНЗ Юлія Кравченко розповіла міському голові про проблеми та потреби дитсадка. В свою чергу Сергій Кравченко пообіцяв, що незабаром поблизу «Ялинки» вимостять доріжку з плитки до дитячих майданчиків.

Наталія ДАВИДЕНКО (фото автора).