Заасфальтували Благовісний провулок і надалі плани розширюються

ГОСПОДАРЮВАННЯ В МІСТІ

У вівторок місцева підрядна організація в особі приватного підприємця Армена Погосяна виконала замовлення міської ради на суцільне асфальтне полотно по провулку Благовісному (колишній Калініна), що веде до центрального міського цвинтаря. Затверджуючи міський бюджет на поточний рік, депутати запланували спочатку кошти у сумі понад 3 млн. грн. на асфальтування доріг на вулицях Шполи. Попередньо було визначено три вулиці для освоєння цих ресурсів: Перемоги, Котляревського та Молодіжна. Однак, як бачимо, список об’єктів розширився, тож «Шполяночка+» звернулася за коментарями з цього приводу до міського голови Шполи Сергія КРАВЧЕНКА:

— Ми активно працюємо нині над суттєвим збільшенням дохідної частини міського бюджету і це вдається. Тому і маємо тепер додаткові кошти для ремонту доріг на інших вулицях, — пояснює Сергій Володимирович. — Днями вже розпочинається асфальтування по вулиці Котляревського, яке здійснює підприємство «Райавтодор». До речі, цей проект охопить і частини доріг по вулицях Бладодатній (Колгоспна) і Старицького (Горького). Також нове асфальтне покриття буде покладено по вулицях Корнійчука — до розвилки з вулицею Зарічна (Енгельса), Лермонтова, Вишневій (Радянській), провулку, що веде до дитсадка «Зірочка», частково на Європейській (Крупській), продовжаться роботи по вулицях Козиря (Куйбишева) та Кравченка (Тельмана). Кошти додатково виділили на ці роботи у сумі 2 млн. 300 тис. грн., яка включає в себе і ямковий ремонт ще ряду вулиць.

— А скільки коштує зокрема асфальтне покриття на провулку Благовісному і за якими критеріями обирали підрядника?

— Роботи по Благовісному коштують 190 тис. грн. Конкурс на ремонт доріг у нашому місті був надзвичайно конкурентним, адже в ньому брали участь 12 різних фірм. Обрано того, хто запропонував оптимальну ціну та високу якість.

Отже, є всі підстави сподіватися, що до кінця року список заасфальтованих вулиць максимально зросте.

Наталія СТОРЧАК (фото автора).