«Залізна» агродопомога — новий проект Групи компаній «ЛНЗ»

Від оранки до збирання урожаю: Група компаній «ЛНЗ» запроваджує новий соціальний проект для своїх пайовиків — «Залізна агродопомога від «ЛНЗ». Селяни, які довірили компанії свої паї, зможуть отримувати допомогу по обробітку своїх земельних ділянок. Які саме послуги пропонує компанія своїм пайовикам та що потрібно для того, щоб їх отримати?

8 культиваторів, 7 плугів, 7 причіпів, 4 дискові борони, 4 навесні косарки та 2 відвали для прибирання снігу — такий залізний реманент цього року придбала ГК «ЛНЗ» в рамках соціального проекту, який передбачатиме допомогу пайовикам в обробітку земельних ділянок. Також під цей причіпний інвентар виділено потрібну кількість тракторів. Компанія і раніше надавала таку допомогу, цього ж року на ці потреби спеціально було придбано 32 одиниці нової техніки, яка буде задіяна лише під потреби пайовиків, аби задовольнити абсолютно всі сільськогосподарські їх забаганки.

— Соціальна відповідальність перед пайовиками — один з пріоритетних напрямів роботи компанії. Для нас важливі не лише земля і виробничі досягнення, а й люди, які довірили нам свої паї. Новий проект «Залізна агродопомога від «ЛНЗ» — це черговий крок назустріч нашим пайовикам, яким вони можуть скористатися, — розповів голова правління ГК «ЛНЗ» Михайло Сідлецький.

Група компаній «ЛНЗ» постійно розробляє та реалізовує проекти, спрямовані на розвиток сіл та покращення життя їх жителів. Щороку, крім сплати орендної плати, на соціальну сферу ЛНЗ виділяє додаткові кошти, завдяки яким надається підтримка закладам освіти та медицини, допомога бійцям АТО, здійснюється ремонт доріг, облаштовуються території, проводяться культурні та святкові заходи, популяризується та розвивається спорт.

Так, серед останніх здобутків Групи компаній в соціальній сфері: придбання автомобілю швидкої допомоги та цифрового флюорографу для Шполянської ЦРЛ; капітальні ремонти у 4 навчально-виховних комплексах; допомога будівельними матеріалами при зведенні храму в с.Лип’янка та новий іконостас для Лебединської Свято-Преображенської церкви, вуличне освітлення у с.Лозуватка та с.Кавунівка та багато іншого. І на цьому Група компаній зупинятись не планує.

Тож, якщо ви — пайовик ГК «ЛНЗ» і потребуєте допомоги в обробітку земельної ділянки, вам необхідно звернутися до представника ГК «ЛНЗ» по роботі з пайовиками у своєму селі, після чого вам нададуть заправлену техніку згідно із графіком у визначений час.

Оксана ШЕВЧЕНКО