«Жайвір» — срібний призер

Нещодавно у м. Львів проводились традиційні Всеукраїнські змагання с футзалу серед дівчат. Наша команда, отримавши запрошення від організаторів, із задоволенням взяла в них участь двома командами у двох вікових категоріях. Старші дівчатка вибороли бронзові нагороди, змагаючись за коловою системою, провели п'ять ігор, три завершили перемогою і у двох поступились лідерам змагань, повідомив у Facebook тренер команди Віталій Гончаренко.

Молодші команди змагались у двох підгрупах. Наші «жайворята» стали переможцями у своїй групі, не поступившись суперницям.

І лише у фінальній грі більш досвічена команда м. Маневичі зупинила нас за крок до першого місця, в результаті змагань «Жайвір» — срібний призер.

Нашу область представляли не лише шполянки, а й дівчатка Матусівської ДЮСШ та смт. Катеринопіль, які зустрілись у грі за бронзові нагороди, перемогу здобули юні спортсменки Катеринополя, які переграли наших землячок у серії пенальті.

Кращим бомбардиром стала наш капітан Женя Пресліцька, яка отримала пам'ятний сувенір та грамоту,— повідомив Віталій Миколайович.

Команда дякує організаторам змагань за теплу зустріч та приємні спогади про турнір і чудове місто, Шполянській міській раді ОТГ— за надану можливість гідно представити Шполянщину на змаганнях високого рівня.