Життя вирує в творчості

Ювілеї

      Її літа — ніби пісень переспіви, що проносяться повз, залишаючи у серці щемливі  миті. У  них  приховані  радості і сум, журливі і веселі мелодії, з яких вигаптувана життєва дорога. От і ювілей на порозі. Сумно? Та ні! У цих двох цифрах стільки було гарного, доброго приємного! А як же сум і біль? Та не тримаються вони у її душі, бо  відпускає все лихе зі свого серця, завжди пам’ятаючи, що життя чудове!

      Наша ювілярка — Лідія Степанівна Поліщук родом із Канева. Там  навчалася у Канівському культосвітньому училищі, здобувши у 1976 році фах бібліотекаря. Та ще у роки навчання виявляла потяг до музики, мистецтва, до народного співу, який дуже любила.  Коли ж доля закинула у Шполу, а потрапила Лідія Степанівна сюди завдяки своєму чоловікові  (нині, на жаль, вже покійному), з яким на той час побралися. Павлу Петровичу  запропонували місце директора будинку культури колишнього колгоспу імені Жданова. Лідія Степанівна працювала  поруч — спочатку бібліотекарем, а потім художнім керівником будинку культури.

       І саме тоді в її житті з’явилися колективи, без яких не мислить вона сьогодні свого життя — «Берегиня» та «Вечорниці». Після того, як чоловік відійшов у вічність (він був керівником цього колективу), Лідія Степанівна  прийняла «Берегиню», яка стала її  новою творчою родиною, очолила тоді й міський будинок  культури.

      Ось так і йде по життю поруч зі своїми колегами — аматорами пісенної творчості вже чотири десятиріччя. З ними побували на багатьох конкурсах і фестивалях, брали участь у зйомках програм «Сонячні кларнети», «Джерела», «Фольк-мьюзик», їздили у Сорочинці, переживали ще  багато-багато приємних моментів життя.

      Переглядаючи сьогодні альбом свого життя, Лідія Степанівна приємно згадує найкращі і найщасливіші його  періоди:  репетиції, концерти, підготовку програми  «Від усієї душі»,  у яких вшановували представників усіх сільськогосподарських професій , з трепетом пригадує й шкільні роки її діток — сина Олега та доньки Світлани.

       Сьогодні вона зі своїм колективом, безмежно вдячна їм за розуміння і підтримку, за доброту і повагу.

      —Я дуже люблю свою роботу, люблю працювати з людьми, — зізнається Лідія Степанівна.—Бо це все моє життя. А роки ? Та не будемо помічати їх! 

        Вельмишановна Лідіє Степанівно!

        Колектив Шполянського міського Будинку культури  щиро  вітає Вас з ювілеєм!

 Ми знаємо Вас як талановитого керівника і організатора, яка усі свої сили віддає сьогодні розвитку культури і аматорського мистецтва.

    Ваш високий професіоналізм, виняткова працелюбність та відповідальність, відданість своїй справі, глибоке відчуття національної культури, незламна віра у велике майбутнє України здобули Вам високий авторитет і повагу серед колег.

    Ваш життєвий шлях сповнений сумлінним служінням українській  пісні, розвитку та  примноженню народних традицій у місті, Шполянщині та Черкащині і гідно відзначений багатьма нагородами.

   Вами вже зроблено немало, проте попереду ще великі звершення, грандіозні перспективи і щасливі повороти долі.

   У день славного ювілею ми бажаємо Вам, вельмишановна Лідіє  Степанівно, щоб Ваш досвід, талант, мудрість і далекоглядність і надалі сприяли розквіту аматорського мистецтва у міському Будинку культури.

   Хай нива Вашого життя щедро колоситься щастям, а тепло наших сердець наповнює Вас невичерпною енергією й оптимізмом!

  Нехай Ваше самовіддане і бездоганне служіння своїй справі наближає світле майбутнє рідної України!

З повагою директор міського Будинку культури Леся Осадчук, колектив міського Будинку культури