Журавський НВК найкраще в районі підготувався до нового навчального року

Свято першого дзвінка в Журавці розпочалося нинішнього року з традиційної урочистої лінійки. Директор навчально-виховного закладу Неля Собецька привітала всіх присутніх на святі з початком нового навчального року. Вона повідомила, що Журавський НВК «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І—ІІІ ступенів» став переможцем районного конкурсу на підготовку освітніх закладів Шполянщини до нового навчального року. Директор школи звернулася з напутніми словами до старшокласників-випускників, яких нині дванадцять, та з найкращими побажаннями до першокласників, яких до школи нинішнього вересня прийшло також дванадцять. Також вшанували хвилиною мовчання героїв Майдану, Небесної сотні і учасників АТО.

За успіхи в навчанні найкращим вихованцям закладу було вручено Почесні грамоти. Такі ж грамоти вручено місцевим підприємцям за допомогу в проведенні ремонту школи. Вручено також грамоту директору СТОВ «ЛНЗ-Агро» Роману Франчуку, адже підприємство активно співпрацює з навчальним закладом. Нинішнього року Група компаній «ЛНЗ» виділила на ремонт школи і подарунки дітям 20000 гривень. ЇЇ представник Галина Дердуга вручила директору школи сучасний тюнер для перегляду телепередач. Сільський голова Микола Вайвала привітав всіх присутніх на святі з Днем знань, зачитав вітальну адресу від народного депутата України Геннадія Бобова і вручив першокласникам сертифікати на передплату обласної газети для діток «Новачок».

Нинішні одинадцятикласники також привітали всіх зі святом і вручили найменшим вихованцям школи подарунки. Після того, як пролунав перший дзвінок, всі поспішили на перший урок.

Віктор КРАВЧЕНКО (фото автора).