Жити у парі: з яких етапів складається сімейне життя

Подружнє життя – непроста дорога, пройти до кінця якою у парі зможе лише  те подружжя, яке має терпіння, відданість, вміє розуміти і пробачати одне одного. А чи знали ви про те, що сімейне життя умовно ділиться на періоди, які змінюють один одного?

Цукерково-букетний період

Орієнтовно, цей яскравий етап триває близько 18 місяців. Чоловік та жінка перебувають на стадії закоханості. Гормони вирують, і їм здається, що весь їхній світ тільки у яскравих фарбах. Партнери немов п’яніють один від одного. У цей період не варто приймати жодних доленосних рішень. Адже згодом усі ці декорації виявляються бутафорією — а справжні фарби очікують на вас десь далеко попереду.

Етап перенасичення

Після завершення цукерково-букетного періоду і розпочинається так зване «похмілля». Ви уже дивитесь більш тверезо один на одного, але не обходиться без краплі відчаю через втрату того, як здається, прекрасного етапу. Із позитивного — ви поступово стаєте собою поруч із партнером.

Етап відрази

Цей етап повинна пережити кожна пара, якими б ідеальними не були стосунки «до». Ви різко починаєте помічати недоліки один одного. І здається, що найкраще рішення — це розійтись. Якщо ви його приймаєте, то у нових стосунках знову розпочинається той самий цукерково-букетний період. І вам може видаватись, що так повинно бути завжди, в ідеальних стосунках. Але, насправді, ви не знаєте, що повинно бути далі, після етапу відрази.

Етап терпіння

Перетнувши межу у четвертий етап, обоє партнерів уже стають мудрішими. Конфлікти втрачають колишній драматизм, а стосунки продовжуються. Якщо обоє ладні робити все, заради того, щоб бути разом — стосунки і справді стають кращими.

Етап обов’язку та поваги

Вражає, але тільки п’ятий етап можна назвати першим кроком до справжнього кохання. Партнери приймають обов’язки без думки про те, що повинен робити інший учасник стосунків у відповідь. Вони дають, а не прагнуть отримати.

Етап дружби

Тут вже закохані стають як ніколи близькими один до одного. З’являється справжня довіра, якої не було раніше. І цей етап прокладає шлях до істинного кохання.

Етап справжнього кохання

До істинного кохання потрібно йти роками. І коли позаду опиняється чимало різних життєвих етапів та ситуацій — виникає це неповторне відчуття справжнього кохання. Людині більше не властивий егоїзм чи упередження. Все, що є на цьому світі: це вони один заради одного.