ЗІ СВІТЛИМ ХРИСТОВИМ ВОСКРЕСІННЯМ!

Дорогі жителі громад Шполянщини, працівники, пайовики та партнери

Групи компаній «ЛНЗ»!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята — Воскресіння Христового. Ця важлива і радісна подія символізує перемогу життя над смер­тю та добра над злом. Пішовши на Голгофу, Христос явив усім нам приклад найвищої жертовності та любові до ближніх.

Нині ми всі маємо об’єднуватися навко­ло спільної ідеї, з усією рішучістю прагнути до свободи і справедливості, утверджен­ня у суспільстві істинних цінностей. День Воскресіння Христового — це свято Віри та Любові. Любові, яка здатна перемогти все. Тому Великдень несе нам радість онов­лення та сподівання на краще, спонукає переосмислити своє життя, оцінивши чи­стоту помислів і вчинків, стати добрішим і милосерднішим. У період випробувань не­хай Всевишній дарує Україні мир і спокій. Нехай відступить агресор перед силою на­шого братерства і єдності!

Я щиро бажаю кожному з вас доброї, глибокої і мудрої віри у наші з вами сили і Божий захист. Щастя вам, миру, міцного здоров`я, Великодньої радості! Хай ваші серця наповнюються вірою та світлом. Бо­жих вам благословінь. Вітаємо сонячний, прекрасний Великдень і просимо Божого благословення для кожного з нас на многії літа.

Христос воскрес! — Воістину воскрес! Воскресне й Україна!

Дмитро КРАВЧЕНКО, голова наглядової ради Групи компаній «ЛНЗ».